"Вівчарство та козівництво - перспективні галузі тваринництва" - виставка знайомить з виданнями, що охоплюють широке коло питань з технологій у вівчарстві та козівництві.

"Ветеринарна паразитологія" - у представлених на виставці виданнях всебічно описані паразитичні організми та хвороби, які вони спричинюють у сільськогосподарських, домашніх і промислових тварин, риб та бджіл.

"Ветеринарна репродуктологія" - виставка знайомить з виданнями, що охоплюють широке коло питань з ветеринарного акушерства, штучного осіменіння тварин, трансплантації ембріонів, хвороб періоду вагітності, родів та післяродового періоду тощо.

Факультету технологій продукції тваринництва та менеджменту – 100 років (історія у світлинах).

"Ветеринарна хірургія" - виставка знайомить з виданнями, що охоплюють широке коло питань з ветеринарної хірургії, офтальмології, ортопедії, анестезіології тощо.

"Бджільництво" - виставка висвітлює питання з розведення та утримання бджіл, племінної роботи,основ ветеринарної санітарії на пасіках тощо.

"Технології переробки молока" - представлені на виставці видання інформують про склад, властивості молока та технології його переробки.

"Технології переробки м'яса" - виставка знайомить з виданнями, що охоплюють широке коло питань з переробки м'яса та виробництва м'ясопродуктів.

"Наука - сенс життя" - виставку присвячено пам'яті професора Харківської державної зооветеринарної академії Юрія Дмитровича Рубана.

"Гори! Життя - єдина мить ... До 140-річчя від дня народження Олександра Олеся" - виставку присвячено одному з видатних випускників академії Олександру Івановичу Кандибі.

"Ми пам'ятаємо! Ми - сильні!" : до Дня пам'яті жертв Голодомору - виставку присвячено вшануванню загиблих під час геноциду українського народу 1932-1933 років.

"Пустіть до хати чотири лапи" - представлені на виставці видання  розповідають про загадковий світ котів.

"Життя видатних людей" - виставка знайомить з виданнями книжкової серії "Жизнь замечательных людей".

"21 березня Міжнародний день лісів" - виставка покликана звернути уваги спільноти на проблему збереження лісів.

"Соборність України. Естафета поколінь: від діда до прадіда" - виставку присвячено святкуванню Дня Соборності України.

"Водні біоресурси та аквакультура" - у 53 виданнях широко висвітлені питання рибництва, розведення, годівлі, лікування риб і рибоподібних, розкриті аспекти продуктивності водойм різного типу.

"Мисливство та полювання" - представлені на виставці видання розповідають про види мисливських звірів, методи полювання, види мисливської зброї тощо.

"Ветеринарно-санітарна експертиза" - виставка знайомить з виданнями, які висвітлюють  методи дослідження та ветеринарної-санітарної оцінки продукції тваринництва.

"Птахівництво - ефективна галузь агробізнесу" - виставка інформує про види птахів (у тому числі й екзотичні), методи розведення, годівлю та технології переробки продукції птахівництва.

"Над минулим, теперішнім та майбутнім має владу людина" : до 170 річчя заснування Харківської державної зооветеринарної академії. 

"Козацькому роду нема переводу" - виставку присвячено святкуванню Дня українського козацтва.

"Хутрове звірівництво" - виставка інформує про породи, методи розведення, годівлю та технологію переробки продукції хутрового звірівництва.

"Про всі створіння великі і маленькі" (Ч. 2) - У 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття Генеральна Асамблея ООН на 55-й сесії проголосила 22 травня Міжнародним днем біорізноманіття. Виставка знайомить з виданнями, що розкривають біорізноманіття нашої планети.

"Дзвони Чорнобиля" - виставку присвячено 30-й річниці Чорнобильскої катастрофи. 

"Незаживающие раны памяти" - Щорічно 11 квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. У виданнях, представлених на виставці, розкривається весь жах концтаборів часів Другої ствітової війни і мужність та непереможна жага до життя зневолених людей.

"Про всі створіння великі і маленькі" (Ч. 1) - На міжнародному рівні Організацією Об'єднаних Націй 2011-2020 роки оголошено Десятиліттям біорізноманіття. Виставка знайомить з виданнями, що розкривають біорізноманіття нашої планети.

"Вітер у гриві" - виставка інформує про історію походження, породи та розведення коней різного напрямку використання, технологію переробки продукції конярства тощо.

"Собака - це вічне відкриття ..." - виставка інформує про породи та методи розведення, дресирування та історію походження собак. Призначена майбутнім фахівцям-кінологам та тим, хто просто любить собак.

"Сосни у дюнах" - виставку присвячено видатному вченому, директору ХЗУ (1882-1901 роки) Олександру Андрійовичу Колєсову.

"Пам'ять, закарбована нащадками" - виставку присвячено 200-річчю з дня народження великого поета України Тараса Григоровича Шевченка.

Головна
Академічна доброчесність
Наукометричні бази даних
Бібліометрика
Про бібліотеку
Історія бібліотеки
Правила користування
Порядок підписання обхідних листів
Науково-практичний журнал "Ветеринарія, технології тваринництва та природокористування"
Репозитарій
Національний репозитарій академічних текстів
Бібліографічна інформація
Бібліографічні списки літератури
Бібліографічні покажчики
Унікальний фонд
Правила складання бібліографічного опису
Електронні ресурси
Збірники наукових праць ХДЗВА
Збірники науково-реферативних праць студентів та магістрів ХДЗВА
Автореферати дисертацій
Дисертації
Перелік електронних версій підручників
Списки CD
Корисні посилання
Посилання на бібліотеки України
Аспіранту, докторанту
Каталоги повнотекстових видань
Зооветеринарні ресурси
Портали - найбільші зібрання різних матеріалів
Організації, товариства, асоціації
Сайти зарубіжних ветеринарних університетів
Студенту-технологу
Міжнародні періодичні видання
Мисливське та лісове господарство
Виставки
Віртуальні виставки
Періодичні видання
Надходження до фонду
Контакти
Послуги-online
УДК-онлайн
Онлайн перевірка випускних кваліфікаційних робіт
112068
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
У цьому місяці
У минулому місяці
Всі
66
284
841
110651
841
2363
112068

Ваш IP: 3.237.178.91
2021-03-06 07:23
Авторські права 2021 © Наукова бібліотека Харківської державної зооветеринарної академії. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.