Наукометрична база даних — це бібліографічна і реферативна база даних з інструментами для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Деякі відомі бібліографічні бази даних: Web of Science, Scopus, Web of Knowledge, Astrophysics, PubMed, Mathematics, Chemical Abstracts, Springer, Agris, GeoRef…тощо
Scopus – бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier.
Доступ до наукометричної бази даних Scopus
Scopus - інструмент дозволяє базовий пошук за автором без передплати Scopus.
ScienceDirect - провідна платформа рецензованої літератури для просування ваших досліджень.
Scimago Journal & Country Rank - Рейтинг журналів Scopus за предметними областями (All suject areas), категоріями (All suject categories) та країнами (All regions/countries)
Web of Science - З платформою Web of Science ви можете отримати доступ до неперевершеного обсягу дослідницької літератури світового класу, пов'язаної з ретельно відібраним списком журналів, і відкрити для себе нову інформацію за допомогою скрупульозно записаних метаданих і посилань.Набір даних Web of Science Core Collection платформи Web of Science пов'язаний з регіональними індексами цитування, патентними даними, спеціалізованими предметними індексами і індексом наборів дослідних даних - всього в загальній сумі з більш ніж 34 000 журналів, що означає, що у вас є обсяг, достатній для по-справжньому всеосяжного пошуку.
Реєстрація та доступ до наукометричної бази даних Web of Science
Доступ до Web of Science, Scopus, ScienceDirect триватиме до кінця 2021 року в локальній мережі ХДЗВА за ІР-адресою академії. Віддалений доступ можна отримати самостійно, за умови реєстрації на платформах WoS та Scopus з локальної мережі ХДЗВА.