Укрпатент - ДП «Український інститут промислової власності» - єдиний в Україні що проводить на наукових засадах експертизи заявок на об'єкти промислової власності на відповідність умовам надання правової охорони, забезпечення роботи Державних реєстрів, передбачених чинним законодавством у сфері охорони промислової власності, проведення науково-дослідних робіт та інших дій щодо надання правової охорони таким об'єктам.

 

База патентів України-Матеріалами бази є патенти на винаходи зареєстровані на території України. Для перегляду та ознайомлення доступна інформація про авторів, датах публікації та описи винаходів.

 

ЛЕОНОРМ online - Науково-інформаційний центр "ЛЕОНОРМ" є агентом з розповсюдження офіційних паперових копій нормативних документів (НД), що діють на території України.Науково-інформаційний центр "ЛЕОНОРМ"підтримує велику базу даних в галузі стандартизації і сертифікації в Україні і найбільш технічно розвинутих країнах світу та видає покажчики стандартів і довідники по сертифікації у вигляді книг та документів на дискетах, а також бази даних бібліографічних описів стандартів на компакт-дисках.

 

Магазин стандартів - Стандарти в Україні: ДСТУ, ГОСТ, класифікатори.

Студентська електронна бібліотека – безкоштовні електронні підручники онлайн за темами: «Менеджмент організацій», «Фінанси підприємств», «Бухгалтерський облік та аудит», «Психологія», «Управління персоналом і економіка праці», «Право», «Гуманітарні науки».

Pidruchnici. ws – Перша українська електронна бібліотека підручників (екологія, економіка, менеджмент, маркетинг, фінанси, страхова справа,історія, культурологія, психологія, філософія, товаронавство, БЖД тощо).

BIBLIOLINK.RU – библиотека интересных и полезных книг (на сайте представлены описания и ссылки на электронные варианты книг в формате djvu и pdf, находящиеся в свободном доступе в Интернете.

Полнотекстовые электронные библиотеки - Путеводитель по ресурсам Интернет. Предлагает ссылки на сайты, которые содержат полнотекстовые версии печатных изданий: учебников, монографий, научно-популярной и художественной литературы. Представляет особый интерес для учащихся, студентов и преподавателей.

Научная электронная библиотека eLIBRARY.RU- это крупнейший российский информационный портал в области науки, технологии, медицины и образования, содержащий рефераты и полные тексты более 14 млн научных статей и публикаций. На платформе eLIBRARY.RU доступны электронные версии более 2200 российских научно-технических журналов, в том числе более 1100 журналов в открытом доступе.

Головна
Про бібліотеку
Історія бібліотеки
Правила користування
Порядок підписання обхідних листів
Структура бібліотеки
Репозитарій
Бібліографічна інформація
Бібліографічні списки літератури
Бібліографічні покажчики
Унікальний фонд
Правила складання бібліографічного опису
Електронні ресурси
Збірники наукових праць ХДЗВА
Збірники науково-реферативних праць студентів та магістрів ХДЗВА
Автореферати дисертацій
Дисертації
Перелік електронних версій підручників
Списки CD
Корисні посилання
Посилання на бібліотеки України
Наукометричні бази даних
Аспіранту, докторанту
Каталоги повнотекстових видань
Зооветеринарні ресурси
Портали - найбільші зібрання різних матеріалів
Організації, товариства, асоціації
Сайти зарубіжних ветеринарних університетів
Студенту-технологу
Міжнародні періодичні видання
Виставки
Віртуальні виставки
Періодичні видання
Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Надходження до фонду
Контакти
Новини
055660
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
У цьому місяці
У минулому місяці
Всі
16
26
117
55310
722
1246
55660

Ваш IP: 34.237.76.91
2019-09-19 03:06
Авторські права 2019 © Наукова бібліотека Харківської державної зооветеринарної академії. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.